Vezető JAVA fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 11, hétfő Azonosító: 2386

Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások, illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása, a vezetése alá tartozó csoport irányítása.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • A szervezeti egységének hatókörébe tartozó alkalmazások esetében az informatikai fejlesztési igények megértése, megvalósíthatóságának vizsgálata.
  • Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel.
  • Funkcionális specifikáció alapján a fejlesztések elvégzése.
  • Funkcionális és rendszer specifikus fejlesztői tesztesetek készítése, fejlesztői tesztelés.
  • Fejlesztések leszállítása. A felhasználói tesztek támogatása.
  • A fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, dokumentációk minőségi ellenőrzése.
  • Tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása.
  • Konzultatív segítségnyújtás más szervezeti egységek, külső partnerek, beszállító cégek, ügyfelek részére.
  • A szervezeti egysége hatókörébe tartozó alkalmazások működésének megismerése, az alkalmazásokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok áttekintése, megismerése. A szervezeti egysége feladatkörébe tartozó üzleti alkalmazások/szolgáltatások esetében harmadik vonalbeli gyártói támogatási feladatok ellátása
  • A technológia fejlődésének nyomon követése, a technológiai ismereteinek folyamatos aktualizálása, javaslattétel a technológiai fejlesztésekre.
  • Közreműködés új alkalmazások/szolgáltatások tervezésében és bevezetésében.
  • Fejlesztők munkájának koordinálása.
  • Junior kollégák mentorálása, tanítása.
  • Code review lefolytatása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
  • 5+ év full-stack Java fejlesztői tapasztalat
  • Hibernate, Spring, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
  • Team lead tapasztalat, fiatalabb kollegák mentorálása
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Software tervezési methodológiák ismerete
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Struktúrált gondolkodás
  • Precizitás, határidők betartása
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • PMP vagy IPMA A vagy B tanúsítvány
  • Mérnöki szemlélet, tudás
  • Angol nyelvtudás szakmai nyelv ismerete
  • Üzleti kommunikáció
  • Szakirányú végzettség

Amit Megbízónk kínál

  • Szakmai kihívások - speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
  • Fejlődés - a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését, az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Karrierépítés - kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésekkel segítünk a szakmai előmenetelben.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő
  • Állatbarát munkahely

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező