Vezető Java Fejlesztő/Architect

Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 23, péntek Azonosító: 2017

Az új kolléga feladata egyedi, változatos megoldások tervezése és fejlesztése nagyvállalati ügyfeleink számára SCRUM környezetben. Ügyfelünk számára az innováció és az egyéni ötletek kiemelten fontosak, pontosan ezért teret biztosítanak munkatársaiknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő, JavaScript fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
  • Rendszerszervezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése
  • Minőségbiztosítás
  • Kutatás-fejlesztés
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves, professzionális JAVA enterprise fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák ismeretével
  • Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés
  • Adatbázis (RDBMS/SQL) ismeret
  • JavaScript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • NoSQL ismeret
  • Üzleti elemzési tapasztalat
  • OCP minősítések

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben, valamint konferenciákon való részvétel
  • Folyamatos szakmai kihívások a fentebb említett technológiákban
  • Családias környezet
  • Rendszeres belső képzések

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20