UI fejlesztő (React)

JavaScript fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 február 24, hétfő Azonosító: 2572

Legyél középhaladó vagy senior, várjuk jelentkezésed! Amennyiben úgy érzed, valamit még nem használtál / nem vagy magabiztos, viszont gyorsan és szívesen megtanulnád és gyakorlatban használnád, ne ijedj meg a lehetőségtől.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő
Budapest

Mi lenne a feladatod?

  • a product designer elkészíti a terveket, a csapat által megbeszélt és termékmenedzser által kiadott specifikáció alapján, melyből működő webes alkalmazást építenek - a te feladatod hozzászólásokkal és prototípusokkal támogatni a specifikáció elkészülését, majd jó minőségben lekódolni az interface elemeit a feladatok alapján, agilis lépésekben haladva
  • ezt követik, illetve megelőzik tesztek és angol nyelvű dokumentálás, a kódod automatizáltan kikerül a felhőbe

Mihez kellene értened?

  • React
  • ReactDOM
  • Redux
  • Webpack
  • TypeScript
  • SASS/SCSS
  • Mocking & Testing (Jasmine/Mocha/Jest/Chai/Sinon/Cucumber/Karma/)
  • Linters (ESLint/TSLint)
  • Generators (Babel)
  • PWA/OWA Local Storage, Service Workers
  • Git, Gitflow

Mi jöhet még jól?

  • Redux SAGA
  • React Native
  • Sketch / Adobe XD, UX
  • Docker/Minikube
  • GSAP, Font Awesome
  • Node.js, Express/Koa
  • Vue.js, Angular
  • PHP, MySQL, MongoDB
  • Bootstrap4, Twig, Handlebars

Miért csatlakozz ügyfelünkhöz?

  • Egy nagyon komplex, high-end eCommerce SaaS terméket fejlesztenek
  • Fiatalos, agilis, barátságos, innovatív a csapat, miközben szenvedélyesen professzionalisták
  • Támogatják a flexibilis és távoli munkavégzést (agyalás budai csendes irodánkban, kódolás akár otthon)
  • Figyelmet fordítanak a szakmai fejlődésre, edukációs lehetőségek biztosítására
  • Segítik a publikálást, prezentálást, konferenciákon/meetupokon való részvételt
  • Támogatják csapat egészségét (privát egészségbiztosítással)
  • Szívesen fogadják visszajelzéseidet, ötleteidet

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező