Technical Product Manager

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 31, hétfő Azonosító: 2710

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk Digital csapatába keresünk e-commerce és digital marketing területén erős piaci ismeretekkel rendelkező, termékfókuszú, vállalkozó attitűddel rendelkező Product Manager kollégát.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Iparági best practice-ek, technológiai trendek figyelése, nyomon követése
  • Product vision, stratégia megalkotása
  • Új technológiai javaslatok kidolgozása, fejlődési lehetőségek megfogalmazása
  • Szakmai útmutatás nyújtása a fejlesztő kollégáknak
  • Konferenciákon, ügyfeleknél a product team képviselete, részvétel a pre-sales feladatokban
  • Részvétel a napi feladatok koordinálásában, priorizálásában

Elvárások

  • 5+ év tapasztalat informatikai, technológiai területen
  • E-commerce, digital marketing területének alapos ismerete
  • Microsoft alapú technológiák alapos ismerete (preferáltan .NET fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat)
  • Vállalkozó szellem, kreativitás, komplex feladatok megértése
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Szoftverfejlesztői múlt, affinitás

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező