Szoftverfejlesztő (Java, C#)

Java fejlesztő Budaörs Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 9, péntek Azonosító: 2359

Megbízónk, a hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, több mint tizenkilenc éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatuk bővítéséhez keresnek Szoftverfejlesztő kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budaörs

Feladatok

  • Specifikációnak megfelelő szoftverek fejlesztése a Megbízónk által forgalmazott szoftverekhez
  • Alkalmazott keretrendszerek megismerése, használata (Spring, Windchill)
  • Közös munka az alkalmazás mérnökökkel
  • Junior kollégák mentorálása

Elvárások

  • Legalább 2-3 év Java és C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Releváns közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság és/vagy előélet
  • Valamely verziókövető rendszer (pl. git, SVN) ismerete
  • Megbízható, precíz és elkötelezett munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás, ügyfélközpontúság
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának képessége
  • Együttműködésre, csapatmunkára való képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Előny

  • PLM és/vagy ERP rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • IoT, MES, PLM, CAD rendszerek ismerete
  • Hardware ismeret
  • Linux ismeret
  • CI ismeret

Amit Megbízónk kínál

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok