Szenior rendszerszervező

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 21, szerda Azonosító: 2192

13. kerületi banki partnerünkhöz keresünk Szenior Rendszerszervezőt több területre.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A Bank informatikai stratégiájával összhangban a fejlesztések megtervezésére, megvalósítására
  • Üzleti és funkcionális specifikációk készítésére, egyeztetésére
  • Rendszerek közötti integrációs kapcsolatok megtervezésére és adminisztrálására
  • Szakmai kapcsolattartásra a külső fejlesztőkkel, a fejlesztők felé szakmai útmutatásra, illetve az egyes projektek koordinálására
  • Rendszerfejlesztéssel kapcsolatos tesztelési feladatok elvégzésére, koordinálására
  • Lekérdezések, riportok, státuszok készítésére
  • A rendszerek informatikai támogatására (hibajavítás, adatkarbantartás)
  • Kapcsolattartásra az üzleti és az IT területekkel.

Csatlakozz, ha

  • Felsőfokú informatikai végzettséggel vagy releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Van rendszerszervezői tapasztalatod,
  • Számviteli ismereteid vannak,
  • Rendelkezel szolgáltatásorientált architectura ismeretével,
  • Rendszerintegrációs területen szerzett tapasztalatod van,
  • Angol nyelvtudásod legalább középfokú,
  • ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismerettel rendelkezel (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)