Solution Architect

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 július 9, csütörtök Azonosító: 2716

Ügyfelünk a világ egyik vezető rendszerintegrációval foglalkozó cége és több, mint 60 országban van jelen. A cég profiljába tartoznak a Networking, Data Center, Unified Communication, BigData/AI Analytics és Security megoldások.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Feladatok

  • A legfontosabb feladataid közé fog tartozni a konténer, BigData és APM technológiák környezeteinek tervezése, bevezetése és integrálása nagyvállalati környezetben
  • Ügyfelekkel való szoros együttműködés az architektúra kialakításában, az üzleti igények megértése és ezen igényekhez a legoptimálisabb technológiák kiválasztása
  • A napi munkád során lehetőséged lesz egy project minden életciklusában aktívan részt venni beleértve Pre-Sales feladatoktól indulva, a Delivery teljes folyamatán át a támogatási szakasz kialakításáig
  • Az iparági újdonságok és innovációk szoros követése is része lesz a napi rutinodnak

Elvárások

  • A következő technológiai területek ismereteLinux (RHEL/SLES/Debian), Windows Server, Adatközponti hálózati és hálózathoz kapcsolódó szolgáltatások (load balancing, firewalls, DNS, etc.)
  • A következő programnyelvek egyikében szerzett tapasztalat JAVA, .NET, Python, NodeJS, PHP, SQL (az is tökéletes, ha stabil kódolvasási tudás megvan)
  • Fejlesztői eszközök (GIT, Jenkins)
  • Konténer technológiák ismerete (K8S, Openshift, Docker Swarm)
  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg IT, mérnöki vagy természettudományi területen)
  • Legalább 5 év IT mérnöki tapasztalat masszív gyakorlati háttérrel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs és kommunikációs, valamint kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Együttműködési készség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előnyt jelent

  • Public Cloud megoldások ismerete (Azure, Amazon, Google, stb)
  • Application Performance Monitoring tapasztalat
  • Cloudera vagy Azure big data/IoT megoldások használatában, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Virtualizációs technológiákban szerzett tapasztalatok (VMware, Hyper-V, KVM)
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, csúcstechnológiai ismereteket igénylő feladatok, projektek
  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Home Office támogatás
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség (kiemelten az előnyök között felsorolt területeken)
  • Cafeteria rendszer, egészségügyi kiegészítő biztosítás
  • Amennyiben szeretnél önállóan, de egyúttal egy profi csapat tagjaként a legújabb technológiákkal dolgozni, illetve innovatív attitűd jellemez és vágyad, hogy az ügyfelekre szabott legjobb megoldásokat kutatsd, akkor jelentkezz bátran!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező