Solution Architect

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 21, szerda Azonosító: 2098

Banki területen működő partnerünkhöz keresünk 13. kerületi munkavégzéssel Solution Architectet.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A bank digitális üzleti és SOA alapú IT transzformációját megvalósító projektekben való részvételre
  • Változatos üzleti igényekre modern IT megoldások kidolgozására, ehhez kapcsolódóan rendszerek közötti integrációk megtervezésére
  • Képviselni a modern IT elvárásokat a meglévő rendszerek fejlesztése és új rendszerek bevezetése kapcsán, mind az üzleti, mind pedig az IT területek felé
  • Munkavégzésre fiatalos, dinamikus csapatban
  • Angol írásbeli és szóbeli kommunikációra a külföldi kollégákkal.

Az ideális jelölt

  • Képes nagy bonyolultságú IT megoldási koncepciók megtervezésére, de emellett képes részletes tervek elkészítésére, ezek megértésére és véleményezésére is
  • Gyakorlattal rendelkezik az IT architektúra egyszerűsítésében, modernizálásában
  • Képes magabiztosan és hitelesen szakmai elvárásokat megfogalmazni az adott projekt IT megvalósító csapatának
  • Jó érdekérvényesítő képességekkel rendelkezik
  • Otthonosan mozog nagyvállalati környezetben mind rendszerek, mind folyamatok tekintetében, rendszerkapcsolatok és kapcsolódó technológiák és eszközök világában
  • Képes az üzleti igényeket IT igényekre leképezni

Jelentkezz, amennyiben

  • Minimum 5+ év IT tapasztalattal rendelkezel
  • Jelentős tapasztalattal rendelkezel IT megoldások tervezésében
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Minőségi, precíz és proaktív munkavégzés jellemez
  • Angol nyelvtudásod legalább középszintű

Előnyt jelent

  • Banki IT tapasztalat
  • Komplex projekten betöltött megoldás felelősi (architekti) szerepkör
  • Folyamat fejlesztéssel kapcsolatos projektben való részvétel
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Járatosság micro-service architektúrában
  • Az alábbi technológiák ismerete
  • -Java / JEE fejlesztés,
  • -relációs adatbázisok,
  • -Docker,
  • -SOA, SOAP/REST.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező