SharePoint Fejlesztő

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 13, hétfő Azonosító: 2539

Irodatechnikai piacvezető Partnerünk számára keresünk Sharepoint fejlesztő szakembert.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Szoftveres megoldásaikhoz kapcsolódó egyedi, vagy keretrendszerrel megvalósított alkalmazás fejlesztés (adatkapcsolatot biztosító alkalmazás, egyedi egyéb funkciót megvalósító alkalmazás)
  • Szoftveres megoldásaik keretrendszereiben történő fejlesztése DC (Data Capturing) és ECM (SharePoint területen)-keretrendszer ismerete mellett funkcionalitás kiegészítés egyedi szkriptek fejlesztésével, egyedi alkalmazások fejlesztésével.
  • Szoftveres megoldásaik tesztelése, telepítése, megoldásaik szerződés szerinti dokumentálása
  • Részvétel az ügyfeleikkel kötött SLA-k biztosításában fejlesztői support keretén belül (Level 3)
  • Részvétel az anyavállalatuk által bevezetett új megoldások tesztelésében és az esetleges új termékek fejlesztésében

Elvárások

  • Felsőfokú/középfokú/tanfolyami informatikai/műszaki végzettség
  • Sharepoint, Sharepoint online keretrendszer testreszabásban szerzett, minimum 1 év tapasztalat, MS PowerApps, MS Flow megoldások gyakorlati ismerete
  • Alap-, vagy középfokú web fejlesztői tapasztalat (HTML, CSS, JavaScript)
  • Jó programozási készség / tapasztalat szkript nyelven (JavaScript)
  • Középfokú hardware-es és software-es üzemeltetési ismeret (középfokú server és desktop operációs rendszer ismeret, hálózati protokollok ismerete)
  • Alapfokú SQL szerver ismeretek (telepítés, konfigurálás, alapfokú lekérdezések készítés, alapfokú adatelemzés, megoldásaink és az adatbázisok közötti kapcsolat létrehozása, tárolt eljárások készítése)
  • Elvárás az önálló munkavégzés és képesség az önfejlesztésre/önálló tanulásra
  • Képesség az új keretrendszerek használatának az elsajátítására
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, strukturált gondolkodás, kreativitás

Előnyök

  • C# programozási nyelven szerzett tapasztalat
  • .NET Framework ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SharePoint fejlesztésben szerezett több éves tapasztalat
  • Kimondottan JavaScript fejlesztési tapasztalat és JavaScript keretrendszer ismeret (ReactJS, Angular)
  • Haladó webes technológia ismeretek (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax, XML, HTML, CSS)

Amit ajánlunk

  • Professzionális, szakmai támogató erőforrásokkal rendelkező csapat tagja lehetsz
  • Egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként
  • Értékeljük ötleteidet, javaslataidat és elismerjük munkatársaink teljesítményét és lojalitását
  • Továbbképzések, változatos feladatok, személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező