ServiceDesk Team Leader

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 február 11, kedd Azonosító: 2575-1

Nemzetközi hátterű céghez keresünk egy Team Lead kollégát, aki a Service Desk csoport operatív irányításáért és a cég informatikai folyamatainak első szintű (L1) támogatásáért felel

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

A keresett pozíció részletes leírása:

  • A service desk tevékenységet ellátó munkatársak napi munkájának koordinálása, amely kiterjed SW és HW rendszerekre egyaránt
  • Csapattagok segítése, mentorálása, teljesítményértékelés
  • Végfelhasználói igények kiszolgálásának koordinálása
  • Előfizetések és mobiltelefon eszközparkjának kezelése és ellenőrzése
  • nyomdai folyamatok felügyelete
  • vidéki irodahálózat üzemeltetésének támogatása, koordinálása
  • informatikai eszközkészlet és leltár kontrollja, selejtezés koordinálása
  • beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés, a kialakított rendszerek és folyamatok felügyelete
  • Auditokban való részvétel

Elvárások

  • IT végzettség
  • min. 5 éves Service desk tapasztalat
  • min. 2 éves csapatvezetői tapasztalat
  • tapasztalat WIN/ MS környezetben
  • kommunikációképes aktív, szakmai angol nyelvtudás
  • önálló, jó problémamegoldó
  • jó kommunikációs képesség
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • prioritások kitűzése, érdekérvényesítés, proaktivitás, vezetői skillek

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező