Senior TypeScript/JavaScript fejlesztő

JavaScript fejlesztő, .Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 18, hétfő Azonosító: 2481

IT infrastruktúra felépítéssel, működtetéssel és karbantartással foglalkozó Partnerünknek keresünk vezető TypeScript/JavaScript fejlesztőt.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő, .Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladataid lesznek

  • Napi kapcsolattartás a dunaújvárosi irodával, heti két alkalommal személyesen, a helyszínen
  • Szakmai támogatás, best practice-ek átadása mind a budapesti, mind a dunaújvárosi csapat számára
  • Code review-kon való aktív részvétel
  • Magas kódminőség biztosítása
  • Részvétel felhasználói felületek tervezésében, kialakításában
  • Részvétel frontend és backend oldali üzleti logika tervezésében, implementálásában
  • Részvétel SharePoint komponensek és adatstruktúra kialakításában
  • Esetenként dokumentációk készítése
  • Tesztelés, hibajavítás

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 4-5 év aktív objektum orientált fejlesztői tapasztalattal bírsz (lehetőleg Microsoft stacken)
  • Logikus, rendszerszemléletű, kritikus gondolkodás jellemez
  • Csapatjátékosnak vallod magad
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Számodra is fontos egy igényes és korszerű termék megalkotása
  • A folyamatos fejlődés és a legfrissebb technológiák ismerete ösztönzően hat Rád
  • Szívesen megosztod a tudásod, és nem félsz kérdezni
  • Ismered és használod a szakmai angolt

Előnyt jelent

  • SharePoint (Online, On-premises) ismerete
  • SPFx ismerete
  • TypeScript ismerete
  • Azure Functions ismerete
  • Node.js ismerete
  • Webpack ismerete
  • React ismerete
  • Objektum-orientált szemlélet, tervezési minták ismerete
  • Tapasztalat objektum-orientált fejlesztésben típusos nyelven (pl. Java, C#)
  • Microsoft Visual Studio Code ismerete
  • RESTful szolgáltatások ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (TFS, Git)

Amit ajánlunk

  • Fiatal, agilis csapat, barátságos, nyitott környezet
  • Szakmai igényesség, motivált, lelkes, egymást támogató kollégák,
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmi home-office lehetősége
  • Részvétel felhő alapú fejlesztési projektekben (Office 365/SharePoint Online)
  • A legújabb technológiák használata, trendek követése
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, oktatások
  • Családbarát munkahely

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező