Senior backend fejlesztő (django, python)

Egyéb fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 5, hétfő Azonosító: 2331-1

Egyik széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtó partnerünk számára keresünk saját csapatukba hosszú távra új kollégát Senior backend fejlesztői pozícióba.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Egyéb fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Django backend alkalmazások fejlesztése
  • Frontendet támogató apik fejlesztése django rest frameworkben
  • Komplex és hatékony sql lekérdezések létrehozása

Elvárások

  • 3+ év backend fejlesztői tapasztalat
  • 1+ év django tapasztalat
  • Relációs adatbázisok átfogó ismerete (főleg mysql)
  • Rendszerszemlélet (tudd, hogy egy magas django absztrakció használata milyen hatással lesz az adatbázisra)
  • Angol nyelvismeret (dokumentációk írása és olvasása)
  • Git magabiztos használata

Előnyök

  • Aszinkron megoldásokban szerzett tapasztalat (celery)
  • Cache megoldásokban szerzett tapasztalat (redis, memcached)
  • Django rest framework ismerete
  • Magabiztos linux használat
  • Docker ismerete
  • Time series adatbázisok ismerete influxdb, prometheus