Agilis Senior Java Fejlesztő

Fejlesztés Bécs Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 szeptember 14, hétfő Azonosító: 2651

Banki partnerünk bécsi székhelyű irodájába keresünk hosszú távra, saját állományukba Senior Java fejlesztőt.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Fejlesztés
Munkavégzés helye:
Bécs

Feladatok:

  • Új banki termékek fejlesztése és a meglévő termékek optimalizálása
  • Felelősség vállalása a teljes fejlesztési folyamatban az ötlet megvitatásától a telepítésig
  • Többrétegű alkalmazások kialakítása és fejlesztése
  • Használandó technológiák Java 8, Spring, JPA / Hibernate, TestNG / JUnit és webes technológiák, például HTML, CSS, JQuery és JavaScript alapú Java EE alkalmazásokkal
  • Folyamat- és adatmodellezés - BPMN, EER
  • Közvetlen együttműködés az ügyfelekkel és a projekt többi résztvevőjével, társosztályokkal (agilis módszertan szerint)

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú végzettség - számítástechnika, gazdasági informatika és szoftverfejlesztés területén
  • 5+ év szakmai tapasztalat szoftverfejlesztés területén
  • Szilárd Java ismeretek (SE és EE, különösképpen JPA, Hibernate)
  • Erős SQL ismeretek és alapvető ismeretek a webes technológiákról (HTML, CSS, JavaScript)
  • Architektúra tervezési ismeretek, (UML, Eclipse / IntelliJ IDEA, IBM Rational)
  • Magabiztos, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Különböző agilis fejlesztési módszertanok ismerete, mint például a Scrum

Előnyt jelenthet:

  • Banki háttér, biztosítási / pénzügyi szolgáltatással kapcsolatos tapasztalat
  • Magas kódminőség

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő oszták fizetés
  • Kiköltözési támogatás (utazás, lakhatás az első két hónapra vonatkozóan)
  • Stabil banki hűttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szociális juttatás, jó egészségügyi ellátás, nyugdíj támogatás
  • Nyelvtanulási lehetőség

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező