Senior JAVA fejlesztő

Java fejlesztő Budapest, XI. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 22, péntek Azonosító: 2486

Alkalmazáskonvertáló szolgáltatásokkal és adatbázis migrációval foglalkozó Partnerünk számára keresünk Java fejlesztő szakembert.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Feladatok

  • Külföldi projektekre automatikus migrálásra képes konverter programok fejlesztése
  • Legacy rendszerek, kódok és adatbázisok átkonvertálása új technológiákba
  • Szakmai igények felmérésében, tervezésében való részvétel
  • Adatbázis migrációban való részvétel (MSSQL, Oracle, DB2)
  • Csapatmunka, juniorabb kollégák mentorálása
  • A fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
  • 5+ év Java fejlesztői tapasztalat (Java SE, Java EE, JDBC, Jenkins, Gradle, Git, Tomcat)
  • AS400-as rendszerek (mainframe) technológiák ismerete előnyt jelenthet
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (aktív használat a munka során)
  • Érdeklődés, nyitottság különféle technológiák, megoldások iránt
  • Architektúra tervezésben szerzett ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Motivált, kreatív személyiség
  • Stabilitás, hosszú távon gondolkodás

Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívások
  • Külföldi üzleti utak lehetősége (évente 4-5 alkalom)
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, befogadó kollégák, segítőkész, szakmailag erős fejlesztő csapat
  • Ha szeretnél elmélyedni a Java fejlesztésben, érdekelnek a régi legacy renszerek és a több szálas programozás, ahol eltérhetsz a klasszikus fejlesztéstől jelentkezz!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező