Senior Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 június 7, péntek Azonosító: 2285

Komplex algoritmusokat futtató, a pénzpiacon innovatív megoldásokat lehetővé tevő architektúra fejlesztésére keresünk hosszú távra új kollégát ügyfelünk saját csapatába.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Komplex algoritmusokat futtató, a pénzpiacon innovatív megoldásokat lehetővé tevő Java backend architektúra fejlesztése
  • Az üzleti szakértői csapattal való szoros együttműködés a BA-val együtt, aki megfogalmazza a specifikációt
  • Specifikáció alapján tervezés, fejlesztés

Elvárások

  • Java nyelv alapos ismerete
  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Best practice-ek, design patternek, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code, clean-architecture ismerete

Előnyt jelent

  • Tapasztalat microservice architektúrák fejlesztésében
  • Infrastruktúránk elemeinek ismerete AWS, Docker, Kubernetes
  • Vaadin tapasztalat
  • Lighweight Java keretrendszerek ismerete (Javalin, Unirest, Jdbi)
  • Funkcionális programozási alapismeretek

Amit kínálunk

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Komplex projektek teljes körű megvalósítása, önálló és felelősségteljes feladatok
  • Fintech piac megismerése
  • Kellemes, irodai környezet, jó csapat