Senior IT sales manager

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 május 15, szerda Azonosító: 2268

Ügyfelünk a szoftverfejlesztés területén közel 20 éve sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai vállalkozás. Cégünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg a hazai piacon, valamint már több, mint 10 éve Távol-Keleten. Céljuk, hogy 25 éven belül - friss, fejlődő technológiák szakértőjeként - a legnagyobb, független, magyar szoftverfejlesztő céggé váljanak. Senior IT sales Manager Az új kolléga fő feladata lesz egyedi nagyvállalati szoftverfejlesztési szolgáltatások és projektek értékesítése Magyarországon és külföldön egyaránt.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Új, potenciális partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése, szerződéskötés
  • Ajánlatok és szerződések kidolgozása, lezárása
  • Ügyfél igények feltérképezése, megértése, szoros együttműködés a megvalósító szakmai csapattal az értékesítés különböző fázisaiban
  • Kiemelt üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Meglévő ügyfélkörben történő portfólió bővítés
  • Ügyfél prezentációk és demók elkészítése
  • Ügyfél oldali üzleti megoldások kidolgozásának támogatása, cégünk szolgáltatás portfóliója alapján
  • A vezetéssel való szoros együttműködés, CRM riporting
  • Tenderek kidolgozása, együttműködve a szakmai oldallal

Amit kínálnak

  • A legmodernebb szoftverfejlesztési technológiák megismerésének lehetőségét
  • Teljesíthető és reális jutalék feltételeket
  • Vidám, fiatalos sales és fejlesztői csapatot
  • Munkakörhöz kapcsolódó eszközöket (telefon, notebook)
  • Céges gépjármű használatot, magánhasználatra is!
  • Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bemenni hamarabb

Elvárásaik

  • Legalább 5 éves nagyvállalati értékesítési tapasztalat (IT területen vagy technológiai szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előny)
  • Hosszú értékesítési ciklusú, komplex műszaki termékek/megoldások direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Élő kapcsolatrendszer IT, telekommunikációs, pénzügyi és agrár területeken
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (előny az IT affinitás)
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás