Senior Frontend Fejlesztő

JavaScript fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 augusztus 21, szerda Azonosító: 2065

Ügyfelünk számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt főleg hazánkban, valamint már több, mint 10 éve külföldön, pl. Japánban is. Náluk az innováció és az egyéni ötletek ugyanolyan fontosak, mint az ügyfeleik, és mindezek mellett teret biztosítanak munkatársaiknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
JavaScript fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Részvétel olyan projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában, amelyek nemcsak segítik ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT /M2M megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről
  • Üzleti igényekből készült user storyk megvalósítása
  • Integrációs folyamatok implementálása
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
  • Hibajavítás és támogatás

Elvárások

  • Legalább 3+ év tapasztalat frontend fejlesztésben
  • Valamely frontend keretrendszer ismeret (Angular2+, AngularJS, Vue.js vagy React)
  • Tapasztalat reszponzív weboldalak fejlesztésében
  • Git ismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Webpack/Grunt ismeret
  • Bootstrap vagy Angular material ismeret
  • Javascript ES6 ismeret
  • Tapasztalat valamely CSS preprocesszorral (pl. Sass)
  • Node.js/NPM ismeret

Amit ajánlunk

  • Hazai és nemzetközi projektekben vehetsz részt
  • Folyamatos szakmai kihívásokkal nézhetsz szembe és fejlődhetsz a legújabb technológiákban
  • Rendszeresen oktatnak és te is oktathatsz
  • Az első három nap után már biztosan mindenkit ismersz az irodában

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező