Senior Frontend alkalmazás üzemeltető

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 20, hétfő Azonosító: 2535

Osztrák tulajdonú biztosító budapesti IT csapatába keresünk Frontend alkalmazás üzemeltető kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • A Biztosító Frontend webes rétegén futó alkalmazások/szolgáltatások üzemeltetése,
  • automatizált folyamatok kiépítése és optimalizálása.
  • A rendszerek változáskezelési (change management) feladatok ellátása.
  • A rendszerhez kapcsolódó adatbázisok felügyelete.
  • Rendszerek - Liferay, TomCat, Jboss/WildFly, Apache, Nginx, IIS, GIT, Dynatrace, MSSQL, MYSQL

Elvárások

  • Legalább 5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kommunikációs protokollok magasszintű ismerete (TCP/IP, HTTPs, SOAP).
  • Támogató-szkriptnyelvek ismerete (pl. Powershell, Bash).
  • Analitikai felügyeleti rendszerek ismerete (DynaTrace).
  • SQL nyelv magasszintű ismerete.
  • WEB és Alkalmazásszerverek magasszintű ismerete (TomCat, WildFly, IIS).
  • Portál és keretrendszerek ismerete (LifeRay).
  • Kommunikációképes angol írásban
  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • Szabálykövető, önálló, precíz, átlátja a folyamatokat
  • Csapatjátékos, erős önfejlesztő attitűd

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező