Folyamatfejlesztő (Java)

Egyéb Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 december 11, szerda Azonosító: 2356

Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű IT vállalkozáshoz keresünk 2-3 év releváns tapasztalattal rendelkező Folyamatfejlesztő kollégát.

Munkakör:
Egyéb
Budapest

Feladatok

  • Ügyfél oldali folyamatok, igények felmérésének támogatása
  • Funkcionális specifikáció készítésének támogatása
  • Rendszertervezés, rendszerterv készítésében való részvétel
  • Szállító oldali tesztelés támogatása
  • Ügyfél oldali elfogadási teszt támogatása

Elvárások

  • 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Java SE - Spring vagy Angular vagy valamilyen BPMS tapasztalat
  • Folyamatautomatizálási tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, elemző gondolkodásmód
  • Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
  • Nyitottság, szakmai alázat

Előnyt jelent

  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Bonitasoft BPMS tapasztalat
  • Agrárszektorban szerzett tapasztalat
  • Közszférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Naprakész technológiák megoldásainkban túlnyomóan a stabil technológiák legfrissebb változatát alkalmazzuk, valamint lehetőséget teremtünk az újdonságok kipróbálására is.
  • Szakmai kihívások - speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
  • Fejlődés - a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Karrierépítés - kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő, parkolási lehetőség
  • Állatbarát munkahely

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező