Medior PHP fejlesztő

PHP fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 március 19, csütörtök Azonosító: 2514

Biztosítási szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk számára keresünk tapasztalt fejlesztőt az alábbi paraméterekkel.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
PHP fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Részt venni a jelenlegi legacy rendszer fejlesztésében
  • Részt venni a rendszer átalakítását célzó zöldmezős fejlesztésekben (PHP és más technológiákkal)

Elvárások

  • 5+ év fejlesztési tapasztalat (PHP és akármilyen más programnyelvben)
  • 3+ év relációs adatbázis tapasztalat (mysql, psql, Oracle)
  • HTML/CSS ismeretek (egyelőre nincs külön frontend/backend)
  • Jó programozói készségek
  • Rendszerlátás
  • Igényes, precíz, alapos munkavégzés
  • Elkötelezettség
  • Proaktív hozzáállás, nyitottság új technológiák megismerésére

Amit ajánlunk

  • Izgalmas szakmai kihívások, zöld mezős beruházás
  • Programozási problémák megoldásának lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű cégnél
  • Jó megközelíthetőség, szép munkakörnyezet, modern irodaház
  • Összeszokott fejlesztési csapat, alacsony fluktuáció
  • Ha szereted a kihívásokat és érdekesnek tűnik a pozíció a leírtak alapján, jelentkezz!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező