Vezető PHP fejlesztő (Architect)

Architect Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 március 19, csütörtök Azonosító: 2513-2

Biztosítási szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk számára keresünk vezető fejlesztőt az alábbi paraméterekkel.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Architect
Budapest

Feladatok:

  • Legacy rendszer feltérképezése
  • Új fejlesztések elvégzése
  • Fejlesztések szakmai vezetése
  • A régi rendszer átalakítása moduláris (microservice) architektúrájú, modern rendszerré
  • Megfelelő technológiák megtalálása

Elvárások

  • 8+ év fejlesztői tapasztalat (PHP és más szerveroldali programnyelven)
  • Jó programozói készségek
  • Architektúra tervezési ismeretek (rendszerlátás)
  • Nyitottság a rendszeres code review-ra (automatikus tesztek, CI/CD)
  • Teherbírás, türelem, elkötelezettség
  • Kreativitás, proaktív személyiség

Amit ajánlunk

  • Izgalmas szakmai kihívások, zöld mezős beruházás
  • Programozási problémák megoldásának lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű cégnél
  • Jó megközelíthetőség, szép munkakörnyezet, modern irodaház
  • Összeszokott fejlesztési csapat, alacsony fluktuáció
  • Ha szereted a kihívásokat és érdekesnek tűnik a pozíció a leírtak alapján, jelentkezz!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező