Rendszerüzemeltető

Üzemeltetés, Üzemeltetés Budaörs Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 szeptember 15, kedd Azonosító: 2766

Egy nemzetközi információ-technológiai tanácsadó partnerünk saját csapatába keresünk Rendszerüzemeltető kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Üzemeltetés, Üzemeltetés
Munkavégzés helye:
Budaörs

Feladatok

  • Ügyfelek on-prem és felhős adatközponti elemeinek üzemeltetése
  • Hibák elhárítása, megoldása és megelőzése
  • Ügyfelek igényeinek és kéréseinek kiszolgálása

Elvárások

  • 2-3 éves üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Micosoft szerver oldali infrastruktúra elemek ismerere (Windows Server, Exchange Server, Active Directory, stb.)
  • MS SQL Server, Redis, InfluxDB, Grafana, Nagios, RabbitMQ, ELK Cluster ismerete
  • Microsoft Azure, Linux tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • DevOps tapasztalat

Amit kínálnak

  • Vidám, lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás
  • Rendszeres csapatépítő programok

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező