Rendszertámogató

Tanácsadó Csávoly Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 11, kedd Azonosító: 2732-2

Egy élelmiszer-ipari pertnerünk saját csapatába keresünk Rendszertámogató kollégát, hosszú távra.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadó
Munkavégzés helye:
Csávoly

Feladatok

  • A cég vállalatirányítási rendszerének (QAD) és folyamatainak megismerése
  • Felhasználók támogatása (tanácsadás, hibakeresés, megoldás)
  • A rendszer fejlesztési és bevezetési projektjeiben való részvétel
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, informatikai beszállítókkal
  • Tömeges adatkinyerés, és adat-betöltések készítése
  • Dokumentációk és riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú (informatikai) végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer támogatásában, fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv legalább szakmai szintű ismerete
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előnyök

  • QAD rendszer ismerete
  • Rendszerszervezői, szoftverfejlesztői vagy programozói tapasztalat
  • Élelmiszer-ipari környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú karrier lehetőség egy magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező