Rendszerszervező (AS400)

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 február 24, hétfő Azonosító: 2574

Nemzetközi háttérrel rendelkező biztosító IT csapatába keresünk AS400 tapasztalatokkal rendelkező Rendszerszervező kollégát.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Feladatkör

  • nem-élet biztosítási területhez tartozó folyamatok és alkalmazások menedzselése, fejlesztések végrehajtásának irányítása
  • ráfordításbecslés és IT specifikáció készítése
  • fejlesztői tesztekben való közreműködés
  • fejlesztések naprakész dokumentálása
  • javaslattétel a meglévő folyamatok, rendszerek innovatív megújítására

Elvárások

  • minimum 5 év releváns szakmai (rendszerszervezői) tapasztalat pénzügyi szektorban
  • AS/400, DB2 magas szintű ismerete
  • SQL tapasztalat
  • informatikai tudás/képzettség
  • kommunikációképes (aktív) szakmai angol nyelvtudás
  • önálló, jó problémamegoldó, jó kommunikáció, analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező