Rendszergazda (Weblogic)

Rendszerüzemeltető Budapest 13. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 szeptember 21, szombat Azonosító: 2203

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Munkavégzés helye:
Budapest 13. kerület

Feladatok:

  • Oracle Weblogic alkalmazás szerver üzemeltetésére, monitorozására és karbantartására
  • OpenAm és Dynatrace megismerése, üzemeltetésére
  • Frissítések, upgrade-k menedzselésére, alkalmazások tesztelésének és éles rendszerbe állásának technikai támogatására
  • Részvételre a banki fejlesztésekben, projektekben
  • Rendszereket érintő feladatokban kapcsolattartásra a Bank egyéb területeivel.

Elvárások

  • Minimum 3 éves nagyvállalati üzemeltetési gyakorlat
  • Java Alkalmazás szerver üzemeltetési gyakorlat (Oracle Weblogic ismeretek előnyt jelentenek)
  • Linux gyakorlati ismeretek
  • LDAP, Docker ismeretek
  • Rugalmas munkavégzés, készenlét nem okoz gondot
  • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű

Miért jó partnerünknél dolgozni

  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban történik a munkavégzés
  • Nyitott, vidám csapat, segítőkész Vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
  • Kollégáink által alapított lubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező