Rendszergazda

Rendszerüzemeltető Alsónémedi Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 május 28, csütörtök Azonosító: 2697

Nemzetközi ügyfelünk saját csapatába keresünk hosszú távra rendszergazda pozícióba új kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Munkavégzés helye:
Alsónémedi

Feladatok

  • Windows szerver és Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Microsoft SQL és PostgreSQL adatbázisok karbantartása, monitorozása, fejlesztése, hibaelhárítás
  • Mentőrendszer üzemeltetése
  • Monitorozó rendszer üzemeltetése
  • Szerverek, Adattárolók, hálózati eszközök felügyelete üzemeltetése
  • VMware futtatókörnyezet üzemeltetése
  • 2nd Level Support feladatok ellátása
  • Események monitorozása és a felmerülő hibák javítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Linux és Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Microsoft adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Csapatszellem, együttműködés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság

Amit ajánlunk

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • 13. havi fizetés, cafetéria
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • A lokáció miatt is van lehetőség home office-ból dolgozni, valamint céges busz segíti a munkábajárást.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező