Rendszergazda

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 június 4, kedd Azonosító: 2289

Nemzetközi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő partnerünk saját csapatába keresünk új szakembert hosszú távra Rendszergazda pozícióba. Ügyfelünk egyedi termékek fejlesztésével és fizikai megvalósításával foglalkozik, amely megoldások világszinten elismert piaci szereplővé tették.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Feladatok

  • Microsoft alapú szerver és munkaállomás felügyelete, üzemeltetése
  • Linux alapú szerverek felügyelete, üzemeltetése
  • Virtuális kiszolgálói környezet (Hyper-V) felügyelete, üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése
  • Informatikai rendszerek nyilvántartása (hardware/software leltár, jogosultságok kezelése, stb.)
  • Informatikai infrastruktúra fejlesztése
  • Felhasználók támogatása

Elvárások

  • 2-3 éves vállalati IT rendszer üzemeltetési tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki (preferáltan informatikai) végzettséggel rendelkezik
  • Magabiztos ismeretekkel rendelkezik az alábbi Microsoft technológiákkal Active Directory, Exchange, Hyper-V, SCCM, Azure
  • Legalább alap szintű hálózati ismeretekkel rendelkezik (routing, firewall, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)
  • Megbízható, precíz
  • Gyors problémafelismerő és -megoldó
  • Jól kommunikál és hatékonyan együttműködik

Előnyt jelent

  • Fenti területen szerzett többéves tapasztalattal
  • Juniper eszközök üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • CCNA minősítés
  • Releváns Microsoft gyártói minősítés
  • MS System Center üzemeltetési tapasztalat
  • PowerShell ismerettel
  • MS SQL ismerettel
  • ERP, CRM rendszer ismerettel
  • Angol nyelvismerettel

Amit kínálunk

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség