Rendszer Architect

Tanácsadás Budaörs Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 szeptember 25, péntek Azonosító: 2641-1

Egy nemzetközi információ-technológiai tanácsadó partnerünk saját csapatába keresünk Rendszer Architect kollégát.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Tanácsadás
Munkavégzés helye:
Budaörs

Feladatok

  • Beérkező ügyféligények műszaki szempontból való feldolgozása, megértése
  • Beérkezett ügyféligényekre optimális E2E megoldások ajánlata és készítése
  • Elkészített megoldások egyeztetése az ügyféllel és kereskedelmi tárgyalások, műszaki oldalról való támogatása
  • Projektek műszaki vezetése a megfelelő mérnöki csapatok bevonásával
  • Ügyfél oldali change igények műszaki oldali kezelése és más optimális megoldások kidolgozása
  • Konzultációk biztosítása az üzemeltetési és change igények kezelésében
  • Tudásmegosztás az implementált projektek és új technológiák vonatkozásában

Elvárások

  • Microsoft On-Premise, cloud és hybrid platformok tervezési irányelveinek ismerete
  • Microsoft technológiák architekturális ismerete
  • Azure IaaS
  • Azure PaaS
  • Productivity (O365, M365)
  • Microsoft Security & Management (OMS, EMS)
  • On-Premise Microsoft server termékek (Exch. SQL, Sharepoint, System Cent.)
  • Platformok és technológiák elméleti, funkcionális ismerete (server, tárolóplatformok)
  • Open source technológiák elméleti, funkcionális ismerete
  • Data&AI funkcionális ismerete

Amit ajánlunk

  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök (laptop, mobil)
  • Vállalati gépjármű
  • Rendszeres csapatépítő programok

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező