Medior PHP fejlesztő

PHP fejlesztő Budapest VIII. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 április 9, csütörtök Azonosító: 2636

Egyedi alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó Budapesten található informatikai partnerünk csapatába keresünk felsőfokú informatikai végzettséggel, és Symfony ismerettel rendelkező Php fejlesztőt legalább 3 év tapasztalattal.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
PHP fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest VIII. kerület

Feladatok

  • KFI project fejlesztése Symfony keretrendszerben, docker-izált környezetben, Scrum csapat tagjaként
  • backend + frontend készítése
  • REST API-k készítése microservice architektúrában. Oauth-os authentikációval
  • fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • PHP 7 - 7.4 nyelv ismerete, OOP szemlélet
  • Symfony keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • REST API technológia ismerete
  • Git, GitLab verziókezelők ismerete
  • jQuery, Composer, HTML, CSS és JavaScript ismerete
  • szakmai igényesség, coding standard követése

Előnyök

  • agilis módszertanok ismerete
  • alapvető tervezési minták ismerete (MVC, Factory, Singleton, stb.)
  • Doctrine ORM, MySQL, Oauth2 tapasztalat
  • Docker, Gitlab CI, Kubernetes, DevOps tapasztalat
  • modern JS keretrendszerekben szerzett tapasztalat (React, Vue, Angular)
  • közlekedésinformatikai területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • ingyenes parkolkási lehetőség
  • bejárástámogatás
  • szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • képesség-és készségfejlesztő tréningek támogatása
  • fiatal, dinamikus csapat
  • csapatépítő programok

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező