PHP fejlesztő

PHP fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 14, csütörtök Azonosító: 2434

Nemzetközi piacra fejlesztő interaktív megoldásokat megvalósító és szolgáltató svájci- magyar partnerünknek keresünk PHP fejlesztőket. 12 éve vannak jelen a piacon, Dél-Amerikában, Kanadában, Európa-szerte vannak ügyfeleik, s az üzemeltett oldalaik havi szinten több, mint 10 millió látogatót vonzanak.

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Site-okhoz kapcsolódó backend rendszerek fejlesztése
  • API-k kezelése és írása PHP-ban
  • Új funkciók implementálása és megvalósítása

Elvárások

  • Legalább 3-5 év PHP 5.6+ ismeret, azon belul Yii, Phalcon vagy egyéb PHP framework (pl. Zend, Symfony, Laravel, CodeIgniter, CakePHP, FuelPHP, FatFree, Aura) releváns tapasztalat
  • MVC, objektum orientált szemléletmód
  • JSON, XML formátumok kezelése, ismerete
  • SQL, főleg MySQL magabiztos ismerete
  • Strukturális gondolkodás, meglévő rendszerek átlátása
  • A saját és megismert kód dokumentálása
  • GIT verziókövető ismeret
  • Alap szintű Linux ismeret

Előnyök

  • Linux uzemeltetői tapasztalat
  • Yii 1.1 és/vagy Phalcon 3.4+ releváns tapasztalat
  • PHP 7.0+ / 7.1+ / 7.2+ / 7.3+ / 7.4+ tapasztalat
  • PHPUnit tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező