PHP fejlesztő

PHP fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 október 9, szerda Azonosító: 2377

Ügyfelünk jelenleg egy 11 fős cég, akik folyamatosan bővülnek és egy komplex eCommerce Platform-on dolgoznak.

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

A feladat

  • Az ügyfelünk eCommerce Platform-jának API funkcióinak tervezése és implementálása, kollaboratív tervezéssel, minőségi kódolással, teszteléssel.
  • A platform alapvetően PHP, bizonyos részei Node.js, admin felületek React alapúak. Monolith + microservices. Google felhőben üzemeltetnek. Tisztán back-end fejlesztésről van szó, UI/front és üzemeltetés külön csapat. (De mindenbe bele lehet látni, kollaborálni más csapatokkal.)

Akit keresnek

  • Mid-senior PHP fejlesztő, lehetőleg Symfony és Doctrine tudással
  • Doksit-specit-kódot-taskot angolul írnak-olvasnak, egymás között magyarul beszélnek-chatelnek
  • Használt technológiák
  • PHP, Symfony 4 Framework, MongoDB, Twig, TDD, Codeception, MVC, REST, ODM, Doctrine, Redis, RabbitMQ, PhpStorm, Composer, Git, Clean Code, SOLID, CI/CD, SaaS

Előnyök

  • Symfony 4, ODM, MongoDB, API Platform ismeret
  • Node.js tudás / language agonistic
  • Ami még jól jön
  • Clean Code, SOLID, TDD, Codeception, Redis, RabbitMQ, Node.js, Express/Koa, Docker/Minikube, AWS/GCloud, Python/Go/Bash/Hack/Perl

Amit nyújtanak

  • A lehetőség, hogy SaaS terméken dolgozz, azon belül is nem egy kis appon, hanem egy komplex eCommerce Platform-on. Top technológiákat használnak, nincs legacy kód, a kollégáktól sokat lehet tanulni, van lehetőség technikákat megismerni, kísérletezni. Első fejlesztők között leszel, egy nemzetközi sikertörténet core team-jének tagja lehetsz.
  • A vezetőség barátságos és szakmai, agile & data-driven business, flexibilis munkaidő (törzs 10-15h), időnként távoli munkavégzés (tervezés-megbeszélés irodában, kódolás akárhol), privát egészségbiztosítás, Apple homogén munkakörnyezet.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező