PHP fejlesztési vezető

Vezető XIII. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 június 25, kedd Azonosító: 1972-2

Tőkeerős, nagy múltú cégcsoport fejlesztő irodájába keresünk munkatársat PHP fejlesztési vezető munkakörbe.

Munkakör:
Vezető
Munkavégzés helye:
XIII. kerület

Feladatok

  • Új webshopok fejlesztése ügyfelek számára, Magento 2 keretrendszerben.
  • Belső felhasználású webshopok és alkalmazások tervezése, fejlesztése.
  • Fejlesztő csapat felállításában való aktív részvétel.
  • Fejlesztők koordinálása.

Elvárások

  • Minimum 5 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat , referenciákkal.
  • Magento 2 keretrendszerben jártasság.
  • Php 5.x - 7.x és Relációs Adatbázis (MySQL/ORM) ismerete.
  • MVC és OOP alapos ismerete.
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (gitlab).
  • Frontend technológiák ismerete HTML5, CSS, Javascript, webes szabványok.
  • Legalább egy modern PHP keretrendszer ismerete (Symfony előny).

Előnyök

  • Szakmai angol nyelvtudás,
  • Nyílt kommunikáció,
  • Önállóság,
  • Csapatmunkára való alkalmasság,
  • Fontos, hogy munkavégzésed során a kiváló minőség elérését célozd.

Amit ajánlunk

  • Stabil, versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Izgalmas projektek, kihívást jelentő munka, szakértői csapat támogatásával,
  • Fiatal, lelkes csapat,
  • Folyamatos fejlődési, illetve tanulási lehetőség,
  • Modern munkakörnyezet.