Pályázati kutatási projektvezető

Projektvezető Miskolc Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 14, péntek Azonosító: 2740

Megbízónk mobil munkafolyamat megoldásokat szolgáltat nagyvállalatoknak, hogy hozzájáruljon folyamathatékonyságuk növeléséhez. Induló, mesterséges intelligencia alapú fejlesztési projektjükbe keresnek K+F projektvezetőt. A munkavégzés helye Miskolc.

Munkakör:
Vezető
Szakirány:
Projektvezető
Munkavégzés helye:
Miskolc

Főbb feladatok

  • Kutatási munkaterv összeállítása, feladatok és szükséges erőforrások definiálása.
  • Operatív kutatási munka koordinálása, részvétel.
  • Informatikai kutatás-fejlesztési projektek komplex támogatása.
  • Módszertanok kidolgozása, működőképesség bizonyítása.
  • Szoros kooperáció a domain expert, data scientist és data engineer kollégákkal.
  • Közös munka a web-, és mobilalkalmazás fejlesztő mérnökökkel.
  • Kutatási jelentések, elemzések, összefoglalók készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • GINOP pályázati tapasztalat a tervezés, megvalósítás és utókövetési szakaszban.
  • Egyéb K+F projektvezetési tapasztalat.
  • Strukturált gondolkodás.
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség.
  • Jó szintetizáló képesség (fogalmazási és írásképesség).
  • Szakmai angol nyelvtudás (írásban és olvasásban).

Amit kínálnak

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Rész-, illetve teljes munkaidőre is van lehetőség

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20