.Net fejlesztő

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 augusztus 11, kedd Azonosító: 2733

Dinamikusan növekvő elektronikus fizetési megoldásokkal foglalkozó nemzetközi startup jellegű partnerünk számára keresünk olyan .Net fejlesztőt, aki nyitott az újdonságokra, változtatásokra.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Elektronikus fizetési rendszerek, megoldások fejlesztése
  • A csapat tagjai a rendszer mindegyik részén dolgoznak és dolgozhatnak.
  • Ha a feladat azt kívánja, akkor SQL tárolt eljárást írnak, ha mást tartanak jobb megoldásnak,akkor mondjuk Windows service-t.
  • SCRUM módszertan szerint dolgoznak, a backlogot közösen alakítják ki
  • A vezetőség szívesen veszi a fejlesztők ötleteit,meglátásait akár prioritás terén is.
  • Technológiai stack Microsoft termékek, SQL Server, Entity Framework, C#, ASP.NET MVC, Web API és külső API-k.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Fejlesztői tapasztalat C#/ .Net környezetben
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (legtöbbször írásban használják)
  • Jó probléma megoldó készség
  • Kooperatív és proaktív személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + Cafateria)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, de mégis családias szervezetben
  • Jó munkahelyi légkör egy fiatalos de mégis tapasztalt, összetartó és szakmailag támogató csapatban
  • Folyamatos fejlődés és szakmai képzések az előre lépés lehetőségével
  • Lokáció XI. kerület

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező