.Net fejlesztő (fintech)

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 július 15, hétfő Azonosító: 2024

Hazánkban sikeres fintech partnerünk számára keresünk új kollégát, aki profi munkájával segíti őket a nemzetközi terjeszkedés során. Olyan motivált, elkötelezett kollégákat keresnek, akinek tetszik, hogy egy leszabályozott környezetben alakítanak ki egy új, modern platformot.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok:

  • a csapat tagjai a rendszer mindegyik részén dolgoznak, ha a feladat azt kívánja, akkor SQL tárolt eljárásokat írnak, vagy mondjuk Windows service-t
  • Scrum módszertan szerint backlogok közös kialakítása
  • saját ötletek előterjesztése
  • nem eléggé hatékony kódrészletek refaktorálása

Milyen technológiákkal dolgoznak?

  • Microsoft környezetben SQL Server, C#, Entity Framework, ASP.NET MVC, WebAPI-k
  • Olyan szakembert keresünk, aki már rendelkezik releváns tapasztalattal, és szimpatikus neki a feladatkör, a domain