.Net Developer

.Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 22, szerda Azonosító: 2527

Our Swiss-owned multinational partner is looking for a .Net Developer.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
.Net/C# fejlesztő
Budapest

Tasks

  • Developing a software, which promotes the global functioning of one of their partners, in the field of identity&access management
  • The team is working on different tasks at the same time (SAP handling, TPAM, password handling)

Requirements

  • 3+ years soild knowledge of .NET and MS SQL Databases
  • Experience in C#, ASP.NET/AJAX, Javascript, MVC
  • Knowledge of Webservice and MVC
  • Good spoken and written English

Advantages

  • Experience with agile methodologies

Our offer

  • Dynamic and supporting multinational environment
  • Creative and motivational team
  • Exciting tasks and opportunity to participate in various projects
  • Flexibility
  • Recreational activities, team building events
  • Training possibilities and career opportunities
  • Business trips

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező