Mobil/C# fejlesztő

Mobil fejlesztő, .Net/C# fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 7, csütörtök Azonosító: 2478

Ügyfelünk az egyik piacvezető bér- és humánügyviteli szoftver fejlesztője és szolgáltatója, akiknek saját csapatába keresünk hosszú távra Mobil fejlesztő kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Mobil fejlesztő, .Net/C# fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Kliens oldalt képező mobil alkalmazások fejlesztése natív kódban
  • iOS esetén XCode 10.0 és Swift 4.2 használata
  • Android esetén Android Studio és Kotlin használata
  • Jelenlegi állapot szerint a munkaidő 60%-ában mobilapplikáció fejlesztése a feladat (a későbbiekben ez 100%-ra változik) és 40%-ban az egyéb projektekbe lehet becsatlakozni, ahol .Net fejlesztés zajlik

Elvárások

  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Nyitottság megoldási módszerek megismerésére
  • Rugalmasság
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat C# és a .Net fejlesztés terén

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20