Medior/Senior IT rendszerszervező

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 május 26, kedd Azonosító: 2693

Budapesten található partnerünk a nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, és a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplőjeként keresi új munkatársát Medior/Senior IT rendszerszervező pozícióba.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Feladatok

  • Üzleti igények alapján IT specifikáció készítése
  • Rendszerek fejlesztésében, tervezésében, bevezetésben való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése
  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel
  • Belső fejlesztők felé szakmai útmutatás
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel és az IT területekkel
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Legalább 3 év IT rendszerszervezői gyakorlat
  • MS SQL, adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Banki vagy biztosítási területen szerzett IT rendszerszervezői tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • .Net ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Projektvezetési, szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Tapasztalatodhoz mért bérezés
  • Egyszerűen megközelíthető iroda tömegközlekedéssel és autóval is (ingyenes parkolási lehetőség)
  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot
  • Felelősségteljes munkát
  • Rugalmas munkakörülményeket
  • Folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező