Java: Senior Fullstack fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 február 24, hétfő Azonosító: 2601

Innovatív, saját fejlesztésű integrált üzleti rendszereket fejlesztő céghez keresünk tapasztalt, medior / senior fejlesztő kollégát.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Java és Javascript alapú webalkalmazás fejlesztése
  • Részvétel a funkcionális tervezésben
  • Együttműködés a konzulensekkel, ügyféligények megértése és átlátása
  • Automatizált (unit és integrációs) tesztek írása
  • Junior fejlesztő kollégák támogatása, mentorálása
  • Átfogó témák önálló végigvitele

Elvárások

  • Min. 3 év Java és/vagy Javascript fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • Üzleti alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat, érdeklődés a terület iránt
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent, ha

  • Írtál már TypeScript kódot
  • Fejlesztettél már Single-Page Applicationt (esetleg HTML5, JQuery, knockout.js technológiákat is használtál már )
  • Ismered a Spring Frameworköt
  • Találkoztál már ERP rendszerekkel
  • Nem ijedsz meg a Linux parancssortól

Amit a megbízónk kínál

  • Jó fej és maximálisan segítőkész kollégákkal együtt vehetsz részt egy innovatív, webes technológián alapuló rendszer fejlesztésében.
  • Izgalmas kihívások várnak a termékfejlesztésben és a projektek során
  • Adott a jó társaság, az egymást támogató közeg és a jó munkakörülmények.
  • Kiválóan megközelíthető iroda

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező