Junior-Medior Java Developer

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 június 11, csütörtök Azonosító: 2625

As a multinational company, we are looking for Junior & Medior Java Developers with min. 2+ years relevant experience.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • IT system development and support for CRM & analytic purposes across Europe in a multinational team

Elvárások

  • Java (JEE), JSF, Web services, Eclipse
  • Database (MS SQL OR Oracle)
  • GitHub
  • English (written and verbal)
  • Social competence and communications skills with the team and business customers

Előnyök

  • Good salary + laptop + mobile + training
  • Modern, contemporary office place with parking place, close Bp. disctrict III / Pomáz / Szentendre / Budakalász
  • Working hours Mon-Fri, 5 days a week, flexible, in general from 0830 h to 1645 h (GMT+1). Hungarian bank holidays are excluded.
  • Home office 1 day / week.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező