Junior Java full stack fejlesztő

Java fejlesztő XI. kerület Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 április 16, kedd Azonosító: 2200

Elkötelezett, magas szakmai kultúrájú, villamosenergia-ipar és a gázipar üzemirányítási, kereskedelmi alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk új munkatársat, Junior Java full stack fejlesztő pozícióba.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Munkavégzés helye:
XI. kerület

Feladatok

  • Java alapú alkalmazások fejlesztése, migrálása és karbantartása
  • Közreműködés az üzleti funkciók műszaki tervezésében
  • Telepítési csomagok készítése, és azok automatizálásában való részvétel
  • Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, CleanCode)
  • Az alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Iránymutatás a fejlesztő kollégáknak, mind technológiai, mind üzleti oldalról

Elvárások

  • Java SE, Java EE alapos ismerete
  • Spring alapos ismerete
  • Angular és a modern webfejlesztési környezet ismerete (pl. NodeJS, TypeScript)
  • Valamilyen alkalmazásszerver (pl. JBoss, WildFly) ismerete
  • Automatizált tesztelés ismeretek backend és frontend oldalon
  • SQL alapos ismerete
  • Legalább egy éves tapasztalat ezekben a technológiákban

Előnyök

  • Java 8 Spring Boot Spring Data, Spring REST, Spring MVC
  • Webes technológiák (HTTP, REST, HTML, CSS), Angular2 Angular6 (kis arányban NodeJS), NPM, SCSS, Bootstrap, webpack
  • GWT, GXT
  • Egyéb JAVA technológiák Hibernate, iText
  • PosgreSQL, Oracle adatbázis
  • TDD, BDD
  • Jenkins
  • Maven, Gradle, Git
  • Virtualizáció Docker, Kubernetes
  • Agilis módszerek

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Cafeteria