Junior Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 július 10, péntek Azonosító: 2725

Banki ügyfelünk számára keresünk hosszú távra junior Java fejlesztő szakembert.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
  • Technológiák Java8, Spring boot, J2EE, SQL, Maven, REST, JSON,Tomcat, RabbitMQ, Kafka,CI/CD, SVN, GITDocker, Openshift
  • Meglévő banki alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Aktív részvétel IT projektekben a tervezéstől a megvalósításig
  • Hibák keresése és javítása
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú végzettség - számítástechnika, gazdasági informatika vagy szoftverfejlesztés területén
  • Legalább 1-2 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Stabil Java és SQL ismeret
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Full-stack fejlesztési tapasztalat
  • Banki területen szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret

Amit ajánlunk

  • Belvárosi lokáció
  • Stabil banki hátter
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Home office lehetőség (heti 1 alkalom)
  • Egyéb béren kívüli juttatások bónusz, Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Hosszú távú munkalehetőség munkavállalói státuszban

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező