JBOSS AS üzemeltető rendszergazda

Rendszerüzemeltető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 december 2, hétfő Azonosító: 2343

A magyar pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjához keresünk Jboss AS üzemeltető rendszergazda kollégát.

Munkakör:
Üzemeltető
Szakirány:
Rendszerüzemeltető
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a banki informatikai rendszerek működését
  • Nagy rendelkezésre állású alkalmazás üzemeltetésére, konfigurálására linux környezetben.
  • Az alkalmazás környezet monitorozására, hangolására, optimalizálására, módosításainak telepítésére teszt és éles környezeteken
  • Közreműködésre a bank behajtási rendszerének upgradéjében, fejlesztésében, implementációjában.
  • Részvételre egyéb, nagy rendelkezésre állású banki alkalmazások üzemeltetésében.

Jelentkezz, amennyiben

  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készséggel rendelkezel, képes vagy önálló munkavégzésre, precíz vagy és rugalmas
  • Rendelkezel alapfokú szakmai angol nyelvtudással
  • Legalább 1-3 év nagyvállalati IT üzemeltetési tapasztalatod van
  • Rendelkezel Linux üzemeltetési tapasztalattal,

Amit megbízónk ajánl

  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni az IT Üzemeltetés terület rejtelmeit.
  • Betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • A csapat olyan projekteken dolgozik, ami nagyszerű lehetőséget nyújt a tapasztalatszerzésre, fejlődésre, illetve előrelépésre
  • Rugalmas munkavégzés
  • Home Office lehetőség
  • Most felújított, modern és könnyen megközelíthető környezetben történik a munkavégzés.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező