Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 január 15, szerda Azonosító: 2521

Partnerünk üzleti tevékenysége középpontjában egy szabadalmaztatott technológia van, amely lehetővé teszi az összeállított játékok funkcióinak hozzáadását, módosítását vagy eltávolítását, hogy azok bármilyen áruház követelményeivel összeegyeztethetők legyenek, a forráskód megváltoztatása nélkül. A technológia megköveteli a játékfejlesztőktől, hogy ne végezzenek újjáépítési munkákat, és nem igénylik hozzáférést a játék forráskódjához. Fejleszti a meglévő alkalmazásokat olyan szolgáltatások és funkciók hozzáadásával, mint például a ajándékok, az alkalmazáson belüli számlázás és számos más megoldás, elsősorban a bevétel növelése és a felhasználók elkötelezettsége érdekében. Ha izgalmas technológiai kihívást keres egy gyorsan növekvő, de még mindig kicsi és agilis vállalatban ez a lehetőség Önre vár! Egy lelkes, tapasztalt személyt keresünk, hogy csatlakozzon csapatukhoz Budapesten. (III.kerület)

Munkakör:
Fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Platformok tervezése, felépítése és karbantartása
  • Meglévő mobil játékok új funkciókkal és integrációkkal bővítése
  • Android platform alapjaiban elmélyülés
  • Az idő múlásával a platform-összetevők és a meghajtó architektúrájának fejlesztése és a tiszta kód további népszerűsítése ezeken a területeken
  • Közös munka a többfunkciós csoportokkal a céges platform új integrációinak és alapvető jellemzőinek meghatározására, megtervezésére és átadására
  • Együttműködés a fő rendszerépítészekkel a legkorszerűbb vállalati szoftver következő iterációjának megtervezésében és felépítésében
  • Használni olyan külső adatforrásokat és API-kat, amelyeket olyan cégek nyújtanak, mint a PayPal, a Samsung és az Amazon
  • Kódok tesztelése (egységteszt, jellemzőteszt) a robusztusság szempontjából, ideértve az éltartókat, a használhatóságot, a teljesítményt és a megbízhatóságot
  • Skálázható szoftvermegoldások készítése napi több tízmillió igénylés kiszolgálására a platformon

Elvárások

  • Legalább 3 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Erős Java EE ismeretek
  • Agilis scrum módszertan ismerete
  • Jó SQL ismeretek, lehetőleg MySQL
  • A HTTP protokoll ismerete
  • Jó kommunikációs készség angol nyelven (szóban és írásban is)

Előnyök

  • Android alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Technikai csapat vezetői tapasztalat
  • Automatizált testelési tapasztalat
  • Webfejlesztésben szerzett tapasztalat (Javascript, AngularJs)
  • Linux ismeretek
  • Képesség stratégiai platformjavítások megvalósítására a gyorsan változó projektekben
  • Szenvedély a technológiák iránt, lehetőleg a mobil területén
  • Kritikus gondolkodásmód és erős problémamegoldó képesség
  • Lelkes és optimista gondolkodásmód
  • Erős tanulási képesség és hajlandóság
  • Jó interperszonális készségek
  • Kiváló minőségű megoldásokra törekvés

Amit ajánlunk

  • Jogosultság részvényopciós csomagra
  • Céges mobiltelefon
  • Képzések
  • Céges rendezvények (Konferenciák, karácsonyi party)

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező