Medior Java fejlesztő (Android)

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 július 10, péntek Azonosító: 2521

Ha egy izgalmas, technológiai kihívásokkal teli munkakört keres egy gyorsan növekvő, de még mindig kicsi és agilis vállalatban ez a lehetőség Önre vár!

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • Meglévő mobil játékok új funkciókkal és integrációkkal bővítése
  • Platformok tervezése, felépítése és karbantartása
  • Android platform alapjaiban elmélyülés
  • Verziókövetés
  • Hibakeresés, felmerülő problémák elhárítása
  • Olyan külső adatforrásokat és API-k használata (PayPal, Samsung, Amazon)
  • Kódok tesztelése (használhatóságot, a teljesítményt és a megbízhatóságot)
  • Skálázható szoftvermegoldások készítése

Elvárások

  • 1-2 éves Java programozásban szerzett tapasztalat
  • Stabil Java SE ismeretek
  • Jó SQL ismeretek, lehetőleg MySQL
  • A HTTP protokoll ismerete
  • Jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Kiváló minőségű megoldásokra törekvés

Előnyök

  • Android alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Automatizált tesztelési tapasztalat
  • Webfejlesztésben szerzett tapasztalat (Javascript, AngularJs)
  • Linux ismeretek
  • Szenvedély a technológiák iránt, lehetőleg a mobil területén
  • Kritikus gondolkodásmód és erős problémamegoldó képesség
  • Lelkes és optimista gondolkodásmód
  • Erős tanulási képesség és hajlandóság
  • Jó interperszonális készségek

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jogosultság részvényopciós csomagra
  • Egyéb juttatások céges mobiltelefon, képzések, rendezvények (külföldön is)

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező