Senior Java fejlesztő

Java fejlesztő Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 október 14, hétfő Azonosító: 2291

Közép- kelet európai piacon jelenlévő új generációs outsource vállalatként működő partnerünk saját csapatába keresünk junior és tapasztalt Java fejlesztő kollégákat.

Munkakör:
Fejlesztő
Szakirány:
Java fejlesztő
Budapest

Feladatok

  • szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, fejlesztése
  • a fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása

Elvárások

  • 4-5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • széleskörű szakmai érdeklődés
  • kreativitás a munkavégzésben és a problémák megoldása terén
  • elkötelezettség a szoftverfejlesztés iránt
  • magabiztos tudás a következőkben Spring framework, JAVA SE (legalább 8 verzió), SVN/GIT, Hibernate
  • alap SQL programozási ismeretek

Előnyök

  • Docker ismeretek
  • Wildfly Alkalmazás szerver ismeretek
  • Agilis módszertanban jártasság
  • nyitottság az Angular elsajátítására
  • Angol nyelvismeret a nemzetközi projektekhez

Amit ajánlunk

  • szakmai tréningek, képzések, szakmai napok
  • barátságos, befogadó kollégák, segítőkész szakmai csapat
  • mindennap meglepetés csoki
  • jó hangulat, aminek köszönhetően nem érzed, hogy telnek a munkaórák

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező