IT Üzemeltetési vezető

Vezető Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 október 10, csütörtök Azonosító: 2415

Megbízónk nemzetközi háttérrel rendelkező, lakossági hitelezéssel foglalkozó bank. Belső üzemeltetési csapatuk élére keresnek egy IT Üzemeltetési vezető kollégát.

Munkakör:
Vezető
Budapest

A munkatárs fő feladatai

  • A Bank informatikai rendszereinek biztonságos és megbízható üzemeltetése, az informatikai szolgáltatások biztosítása,
  • a belső informatikai hálózat, valamint az informatikai infrastruktúra működésének felügyelete, a folyamatos banküzem biztosítása,
  • a Bank szerverparkjának megbízható üzemeltetése,
  • a szerverek rendszeradminisztrációja, a szerver- és kliens szoftverek működtetése, karbantartása, verziókövetése, licenszeik nyilvántartása,
  • az informatikai folytonosságra irányuló feladatok tervezése, szervezése, adminisztrációja,
  • az informatikai eszközök nyilvántartása, PC üzemeltetési és PC support feladatok irányítása,
  • az informatikai hálózat ellen irányuló külső és belső támadások detektálása, kiszűrése, az informatikai biztonsági szabályzat előírásainak betartása és betartatása, valamint együttműködés az Informatikai Biztonsági felelőssel a napi feladatokban,
  • az informatikai rendszerek üzemeltetési dokumentációinak naprakészen tartása,
  • a külső kommunikációs hálózat felügyelete, fejlesztése,
  • a külső és belső információáramlás biztosítása informatikai szempontból,
  • javaslattétel, döntés előkészítés az informatikai rendszerek fejlesztésére, projektek és fejlesztések támogatása
  • az IT vezető szakmai támogatása az igazgatóság egyéb területein, a kiemelt projektek nyomonkövetése irányítóbizottsági (SC) tagként az IT vezetővel történő egyeztetések alapján,
  • az IT vezető helyettesítése annak távolléte esetén.

A jelentkezés feltételei

  • Felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat IT területen,
  • Unix, Linux, MS Windows, SQL, hálózati ismeretek, hardver ismeret,
  • jó szervező készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • precizitás,
  • stressztűrés, monotónia tűrés.

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező