IT Üzleti elemző

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 április 2, csütörtök Azonosító: 2578

Osztrák fémszerkezeti iparágban tevékenykedő partnerünk számára keresünk szakembert.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Feladatok:

  • Felelős a meglévő folyamatok testreszabásáért, külső és belső folyamatokhoz kapcsolódó felületek megtervezéséért és kialakításáért- AX bevezetésével összefüggésben
  • Stratégiai kidolgozás és irányítás
  • Folyamatok és interfészek digitalizálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel
  • Csapat menedzselése (ügyfélorientált módon)
  • KPI-ok kidolgozása, célok meghatározása, teljesítményértékelések kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (projektvezetés, informatikai megoldások, üzleti kapcsolatok terén)
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt, magyar és angol nyelven
  • Iparági ismeretek (logisztika, kereskedelem)
  • Vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos tapasztalat
  • KPI-ok kidolgozásával kapcsolatos tapasztalat
  • Modern vezetési metódusok ismerete
  • Folyamatorientált gondolkodás
  • Utazási hajlandóság és B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kihívást nyújtó, érdekes és változatos munkakör
  • Jó céges kultúra, jó munkahelyi légkör, segítőkész csapat

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Kérdése van?Segítünk! Hívjon minket az alábbi telefonszámon!+36 1 266 24 20