IT support munkatárs

Support és Helpdesk Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 november 21, csütörtök Azonosító: 2477

Biztosítási területre keresünk 2-4 év releváns munkatapasztalattal rendelkező 1st level support munkatársat.

Munkakör:
Support és Helpdesk
Budapest

Munkakör részletei

  • 1st level user support
  • Munkaállomások, nyomtatók és irodai szoftverek telepítése és üzemeltetése
  • Telefonon és webes felületen érkező bejelentések fogadása, feldolgozása és megoldása
  • Szükséges esetben a feladatok továbbítása a megoldó csoportok felé
  • Folyamatos kapcsolattartás a felhasználókkal, megoldókkal és telekommunikációs partnerekkel
  • Hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
  • Központi frissítések és telepítések
  • Jogosultságok kezelése (kiadás, elvétel, módosítás, dokumentálás)

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 2-4 év munkatapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Erős hálózati és Hardware ismeretek
  • Microsoft operációs- és MS Office rendszerek alapos ismerete
  • JIRA, Confluence ismeret előny
  • Kiváló kommunikációs képesség (szóban és írásban), ügyfélközpontú attitűd
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • ITIL IT Service Management ismeretek

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező