Fejlesztési csoportvezető

Rendszerszervező Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2020 július 9, csütörtök Azonosító: 2609-1

Banki ügyfelünk számára keresünk hosszú távra fejlesztési csoport vezetésére szakembert.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Rendszerszervező
Budapest

Feladatok

  • Szervező feladatok rendszerszervezés, rendszerterv készítése, üzleti igények felmérése, fejlesztési igények meghatározása
  • 4-5 fős csapat vezetése - napi feladatok kiosztása, fejlesztések ütemezés, koordinálása, számonkérése, értékelések
  • Határidők figyelése és betartatása
  • Riportolás az osztályvezető felé

Elvárások

  • Banki területen szerzett tapasztalat
  • Rendszerterv készítésben, rendszerszervezésben szerzett korábbi tapasztalat
  • Kódolási és tesztelési ismeretek, tapasztalat
  • SQL adatbázis ismerete
  • Pörgős, rugalmas személyiség

Előnyök

  • Fejlesztésben szerzett korábbi tapasztalat
  • Projekt management tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Technológiák Java8, SQL, Informix, Windows és Linux operációs rendszer vegyesen, Rest API, SOAP
  • Home office lehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások bónusz, Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, egészségügyi szűrővizsgálatok

Jelentkezés CV feltöltésével vagy LinkedIn profillal

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező