IT Business Analyst

Üzleti elemző Budapest Jelentkezem az állásajánlatra
Megjelenés dátuma: 2019 július 4, csütörtök Azonosító: 2220

13. kerületi banki panterünkhöz keresünk IT Business Analyst szakembert.

Munkakör:
Szakértő és tanácsadó
Szakirány:
Üzleti elemző
Budapest

Lehetőséged lesz

  • A banki fejlesztési folyamatok IT oldali üzleti elemzői támogatására.
  • Részt venni a jövő digitális csatornákat érintő fejlesztéseiben.
  • Az IT-s rendszereket érintő üzleti igények egyeztetésének és elkészítésének szakértői támogatására.
  • Az igényhez tartozó leghatékonyabb megoldás kialakításában részt venni.
  • A funkcionális specifikáció készítésének szakmai oldalról történő véleményezésére és támogatására.
  • Elemzői tesztesetek készítésére és végrehajtására.
  • Kapcsolattartásra a rendszerszervezőkkel, üzleti és egyéb IT területekkel.

Csatlakozz, amennyiben

  • Felsőfokú informatikai és / vagy gazdaságtani szakirányú végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szereztél szakmai tapasztalatot.
  • Pénzügyi és banküzemi pénzügyi ismeretekben jártas vagy.
  • Az üzleti elemzések, rendszer- és teszt-specifikáció területe nem idegen számodra.
  • Strukturált gondolkodással, komplex feladatok átlátásával és erős üzleti elemző készséggel rendelkezel.
  • Önállóan el tudod végezni feladataid és jellemző rád a munkabírás.
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel írásban és szóban.
  • Kreativitás, talpraesettség, dinamizmus, gyors tanulási és innovációs készség jellemez.
  • Jó a koordinációs készséged és szeretsz csapatban dolgozni.
  • Jó probléma megértési és megoldási képességed van.
  • Angol nyelvtudásod legalább középfokú, aktív, tárgyalóképes.

Előnyt jelent

  • BA sztenderd (pl.PMI, BABOK) ismeret.
  • Banki folyamatok alapos ismerete.
  • Projekt menedzsment tapasztalat.
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete.

Miért jó itt dolgozni?

  • Folyamatosan változó igények és környezet, BA-ként állandó új igények specifikálására van lehetőség.
  • Nyitott, vidám csapat és segítőkész vezetők várják a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak Neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaházban törtérnik a munkavégzés.
  • Home Office lehetőség.
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.